Strona główna

O nas

Usługi
Grupa Audytorska CONSILIUM Marzęcka i Partnerzy - Biegli Rewidenci
PROFESJONALIZM - ETYKA - PRAWORZĄDNOŚĆ
Informacje o firmie
Nasi klienci
Nasz zespół
Zapytania ofertowe/Ogłoszenia/Oferty pracy
Kontakt z nami
Informacje o firmie

Grupa Audytorska CONSILIUM Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie jako nowy podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych ma za sobą pierwszy rok wykonywania czynności rewizyjnych i doradczych.

Bazuje na wieloletnim doświadczeniu biegłych rewidentów - założycieli oraz biegłych rewidentów współpracujących z nią. Wykorzystując swoje jednoroczne doświadczenie z dorobkiem zawodowym każdego biegłego rewidenta, można powiedzieć, że uczestniczyliśmy w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego, z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego oraz spółek cywilnych i podmiotów osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Były to podmioty prowadzące działalność gospodarczą o profilu produkcyjnym, handlowym i usługowym m.in. w takich branżach jak spedycja, transport, budownictwo, konstrukcje stalowe, przemysł spożywczy.

Ponadto mamy doświadczenie w przeprowadzaniu audytu wykorzystania funduszy unijnych: Europejskiego Funduszu Spójności, a wcześniej PHARE.

 

Usługi rewizji finansowej i doradztwa adresujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych. Ukierunkowani jesteśmy jednak na firmy z sektorów funkcjonujących w warunkach silnej konkurencji, świadome konieczności umacniania swojej pozycjii rozwoju posiadanego potencjału.

  

Nie świadczymy swoich usług na skalę masową. Dzięki temu każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Gwarantujemy mu indywidualną obsługę oraz wnikliwą analizę specyfiki jego działalności i problemów. Nasze kompetencje budujemy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i umiejętności biegłych rewidentów i ekspertów.

 

Profesjonalne, wolne od emocji, sceptyczne spojrzenie z zewnątrz lepiej pozwala rozwiązać trudne problemy podmiotu gospodarczego bądź upewnić się o słuszności jego działania.


 


Strona głównaO nasUsługi